Om je persoonlijke prijzen te zien dien je in te loggen of te registreren. Registratie is eenmalig.
Scintillatie Vial Rack 25-30mm 24pl
Referentie
A52104
Verkoopseenheid
4 stuks
Dit robuuste en stabiele rek biedt plaats aan 24 scintillatieflesjes (diameter 25-30 mm) voor een gemakkelijke opslag, hantering en monstervoorbereiding.
- Corrosiebestendig, autoclaveerbaar polypropyleen
- Hoogte van de plaat: 4,4 cm
| leadtime | 110 |
|---|---|
| Referentie Fabrikant | F18512-0000 |
| ISO code | PCE |
| eclass | 24200190 |
| Merk | Belart |
| UNSPSC code | 41103913 |
| Hoogte | 9,5 cm |
| Max.aantal buizen | 24 |
| Autoclaveerbaar | Ja |
| Breedte | 12,7 cm |
| Lengte | 29,8 cm |
| Vorm van de mazen | Rond |
| Diameter van de buizen | 25-30 mm |
| raster | 3x8 |
| Referentie | A52104 |
| Verkoopseenheid | 4 stuks |
| Materiaal | Polypropyleen (PP) |
Vraag met dit formulier extra info aan, specifiek voor dit product.