Telkamer Neubauer-improved dark line
Telkamers worden gebruikt om een telling te doen van een aantal partikels per eenheid van een vloeistofvolume. Deze partikels (zoals leukocyten, erythrocyten, thrombocyten, bacteriën, sporen van schimmels, pollen enz…) worden visueel geteld onder een microscoop. De types telkamers verschillen in de aard van het telraster en in de diepte van de kamer. Orthogonale lijnen vormen rastertjes die bij vergroting onder de microscoop zichtbaar worden. Het raster van een telkamer is ingegraveerd in het oppervlak van zijn bodem.
Neubauer Improved:
Dubbel raster, met of zonder klemmen voor dekglaasje
Het raster omvat 9 grote vierkanten van elk 1 mm².
De 4 grote vierkanten in de hoeken met “L” gemerkt , zijn elk verdeeld in 16 vierkantjes met zijden van 0.25mm. Ze worden gebruikt voor de telling van leukocyten.
Het grote centrale vierkant is verdeeld in 25 gegroepeerde vierkantjes met 0.2mm zijde, elk van die vierkantjes is op zijn beurt verdeeld in 16 vakjes met zijden van 0.05 mm, dus een oppervlakte 0.0025 mm².
De 5 gegroepeerde vierkanten in het grote centrale vierkant worden gebruikt voor de telling van erythrocyten en thrombocyten. Er dient opgemerkt dat alle gegroepeerde vierkantjes een drievoudige scheidingslijn hebben. De middelste lijn is de grenslijn en bepaalt of de cellen in de aanpalende zone al dan niet dienen geteld te worden.
Met CE-markering volgens IVD98/79 CE.
Iso Code | PCE |
---|---|
Referentie Fabrikant | 0640010 |
ISO code | PCE |
eclass | 32030000 |
UNSPSC code | 41122604 |
Merk | Marienfeld |
Verkoopseenheid | 1 Stuk |
Raster | Dark line |
Referentie | A03607 |
Uitvoering | Zonder klemmen |
Vraag met dit formulier extra info aan, specifiek voor dit product.