Om je persoonlijke prijzen te zien dien je in te loggen of te registreren. Registratie is eenmalig.
Transportbox DURAPorter™ PC
Referentie
Transportbox_DURAPorter™_PC
De doorschijnende DuraPorter® transport box is ideaal voor het opslaan en vervoeren van labo materiaal of stalen.
De DuraPorter® is een lekvrije box die makkelijk te laden is, veilig afgesloten kan worden en meteen op transport kan. Beschikbaar in 3 doorschijnende kleuren wat een makkelijke staalidentificatie toelaat zonder de box te openen.
| leadtime | 5 |
|---|---|
| ISO code | PCE |
| eclass | 32035201 |
| Merk | Heathrow Scientific |
| UNSPSC code | 24121500 |
| Hoogte | 16 cm |
| Autoclaveerbaar | Ja, bij 121°C |
| Breedte | 19,6 cm |
| Lengte | 38 cm |
| Referentie | TRANSPORTBOX_DURAPORTER™_PC |
| Verkoopseenheid | 1 Stuk |
| Materiaal | Polycarbonaat (PC) |
Vraag met dit formulier extra info aan, specifiek voor dit product.