Om je persoonlijke prijzen te zien dien je in te loggen of te registreren. Registratie is eenmalig.
Vierkante fles Kartell 500ml gegrad., verzegelbaar
Referentie
A12273
Verkoopseenheid
1 Stuk
Deze ruimtebesparende vierkante wide‑mouth flessen van PE zijn ideaal voor langdurige opslag van monsters. Ze zijn voorzien van een PP‑schroefdop en hebben een gegradueerde schaal voor reproduceerbaar vullen zonder maatcilinders of bekers. De doppen hebben een goede grip en kunnen voor extra veiligheid worden verzegeld.
| UNSPSC code | NIHIL |
|---|---|
| Merk | Kartell |
| Referentie Fabrikant | 0061200 |
| ISO code | PCE |
| Referentie | A12273 |
| Max. volume | 500ml |
| Kleur | transparant |
| Verkoopseenheid | 1 Stuk |
| Sluiting | Ja |
| Breedte | 26mm |
| Met tuit | Nee |
| Hoogte | 135mm |
| Volume | 500 ml |
| Lengte | 31mm |
Vraag met dit formulier extra info aan, specifiek voor dit product.