Om je persoonlijke prijzen te zien dien je in te loggen of te registreren. Registratie is eenmalig.
Vitlab trechter PP Ø75mm H108mm, 88ml
Referentie
A51406
Verkoopseenheid
1 Stuk
- Doorzichtig polypropyleen
- Snelle doorstroming dankzij een steile hoek van 60°.
- Praktische handgreep met lus om op te hangen.
- Geschikt voor contact met levensmiddelen volgens Verordening (EU) nr. 10/2011.
| UNSPSC code | 41121809 |
|---|---|
| Merk | Vitlab |
| Referentie Fabrikant | 41394 |
| ISO code | PK |
| eclass | 32030000 |
| leadtime | 5 |
| Referentie | A51406 |
| Diameter | 75 mm |
| Materiaal | Polypropyleen (PP) |
| Verkoopseenheid | 1 Stuk |
| Volume | 88 ml |
| Lengte | 108 mm |
Vraag met dit formulier extra info aan, specifiek voor dit product.