Om je persoonlijke prijzen te zien dien je in te loggen of te registreren. Registratie is eenmalig.
Zalfpot 1250ml PP wit H119mm D130mm+schroefstop PP
Referentie
A52170
Verkoopseenheid
5 stuks
| UNSPSC code | 41104100 |
|---|---|
| Merk | Novolab |
| Referentie Fabrikant | 9402324 |
| ISO code | PK |
| leadtime | 20 |
| Referentie | A52170 |
| Max. volume | 1250 ml |
| Diameter | 130 mm |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Polypropyleen (PP) |
| Verkoopseenheid | 5 stuks |
| Totale afmeting | H119mm D130mm |
| Steriel | Nee |
| Vorm | Rond |
| Hoogte | 119 mm |
| Met deksel | Ja |
Vraag met dit formulier extra info aan, specifiek voor dit product.