Om je persoonlijke prijzen te zien dien je in te loggen of te registreren. Registratie is eenmalig.
Zalfpot 310ml PP wit H81mm D81mm +schroefstop PP
Referentie
A52168
Verkoopseenheid
10 stuks
| UNSPSC code | 41104100 |
|---|---|
| Merk | Novolab |
| Referentie Fabrikant | 9402318 |
| ISO code | PK |
| leadtime | 20 |
| Referentie | A52168 |
| Max. volume | 310 ml |
| Diameter | 81 mm |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Polypropyleen (PP) |
| Verkoopseenheid | 10 stuks |
| Totale afmeting | H81 mm D81 mm |
| Vorm | Rond |
| Sluiting | Ja |
| Hoogte | 81 mm |
Vraag met dit formulier extra info aan, specifiek voor dit product.