Om je persoonlijke prijzen te zien dien je in te loggen of te registreren. Registratie is eenmalig.
Zalfpot 600ml PP wit H119mm D67mm +schroefstop PP
Referentie
A52169
Verkoopseenheid
10 stuks
| UNSPSC code | 41104100 |
|---|---|
| Merk | Novolab |
| Referentie Fabrikant | 9402321 |
| ISO code | PK |
| leadtime | 20 |
| Referentie | A52169 |
| Max. volume | 600 ml |
| Diameter | 67 mm |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Polypropyleen (PP) |
| Verkoopseenheid | 10 stuks |
| Totale afmeting | H119mm D67mm |
| Steriel | Nee |
| Vorm | Rond |
| Hoogte | 119 mm |
| Volume | 600 ml |
| Met deksel | Ja |
Vraag met dit formulier extra info aan, specifiek voor dit product.