Om je persoonlijke prijzen te zien dien je in te loggen of te registreren. Registratie is eenmalig.
IKA HBC 10 Control
Referentie
A55733
Verkoopseenheid
1 Stuk
De HBC 10 Control is een verwarmde badcirculator met een maximale temperatuur van 250 °C en een roestvrijstalen bad met een volume van 7,5–10,5 liter.
De IKA HBC 10 Control is een verwarmde badcirculator die opwarmt tot een maximale temperatuur van 250 °C. Het bad van hoge kwaliteit is vervaardigd uit roestvrij staal en heeft een volume van 7,5–10,5 liter. Het TFT-kleurendisplay toont de meetwaarden overzichtelijk en illustreert het opwarmgedrag grafisch. De circulator is geschikt als externe thermostaat voor uiteenlopende laboratoriumapplicaties.
| Iso Code | PCE |
|---|---|
| ISO code | PCE |
| Referentie Fabrikant | 0004137000 |
| eclass | 32010819 |
| leadtime | 10 |
| Merk | Ika |
| UNSPSC code | 41102400 |
| Referentie | A55733 |
| Verwarmingskracht | 2500 W |
| Gewicht | 18.3 kg |
| Verkoopseenheid | 1 Stuk |
| Totale afmeting | 275 x 456 x 506 mm |
| Garantie | 3 jaar |
| Met display | Ja |
Vraag met dit formulier extra info aan, specifiek voor dit product.