Om je persoonlijke prijzen te zien dien je in te loggen of te registreren. Registratie is eenmalig.
IKA HBC 5 Basis
Referentie
A55730
Verkoopseenheid
1 Stuk
De HBC 5 Basic is een verwarmde badcirculator met een maximale temperatuur van 250 °C en een roestvrijstalen bad met een volume van 5–7 liter.
De IKA HBC 5 Basic is een verwarmde badcirculator die opwarmt tot een maximale temperatuur van 250 °C. Het bad van hoge kwaliteit is vervaardigd uit roestvrij staal en heeft een volume van 5–7 liter. Het grote radatoroppervlak zorgt voor een snelle opwarming van het bad. De circulator is geschikt als externe thermostaat voor uiteenlopende laboratoriumapplicaties.
| Iso Code | PCE |
|---|---|
| ISO code | PCE |
| Referentie Fabrikant | 0004125000 |
| eclass | 32010819 |
| leadtime | 10 |
| Merk | Ika |
| UNSPSC code | 41102400 |
| Referentie | A55730 |
| Verwarmingskracht | 2500 W |
| Gewicht | 17 kg |
| Verkoopseenheid | 1 Stuk |
| Totale afmeting | 275 x 406 x 500 mm |
| Garantie | 3 jaar |
| Met display | Ja |
Vraag met dit formulier extra info aan, specifiek voor dit product.