Om je persoonlijke prijzen te zien dien je in te loggen of te registreren. Registratie is eenmalig.
IKA ICC 150 Lite Pro 12
Referentie
A55697
Verkoopseenheid
1 Stuk
De compacte onderdompelcirculatoren van de Lite-serie bieden krachtige prestaties en hoogwaardige kwaliteit, met de nadruk op essentiële basisfuncties en efficiënt gebruik. De ICC 150 lite is geschikt voor het tempereren van vloeistoffen tot 150 °C.
Krachtige prestaties en een hoge kwaliteitsstandaard kenmerken de ICC 150 lite, een compacte onderdompelcirculator uit de Lite-serie van IKA, ontworpen voor temperatuurregeling tot 150 °C. De geïntegreerde druk-/zuigpomp maakt de ICC 150 lite geschikt voor zowel interne als externe toepassingen, wat de veelzijdigheid aanzienlijk vergroot. Met een verwarmingsvermogen van 2000 W en een totaal opgenomen vermogen van 2100 W (230 V) werkt het toestel snel en nauwkeurig. Om de configuratie van uw temperatuurregelingssysteem zo eenvoudig mogelijk te maken, biedt IKA kant-en-klare pakketten met alle benodigde accessoires.
| Iso Code | PCE |
|---|---|
| ISO code | PCE |
| Referentie Fabrikant | 0010013210 |
| eclass | 32010819 |
| leadtime | 10 |
| Merk | Ika |
| UNSPSC code | 41102400 |
| Referentie | A55697 |
| Verwarmingskracht | 2000 W |
| Gewicht | 4.7 kg |
| Verkoopseenheid | 1 Stuk |
| Totale afmeting | 135 x 303 x 180 mm |
| Garantie | 3 jaar |
| Met display | Ja |
Vraag met dit formulier extra info aan, specifiek voor dit product.