Om je persoonlijke prijzen te zien dien je in te loggen of te registreren. Registratie is eenmalig.
IKA ICC 100 Lite Eco 18
Referentie
A55695
Verkoopseenheid
1 Stuk
De compacte onderdompelcirculatoren van de Lite-serie combineren krachtige prestaties met hoogwaardige kwaliteit, gericht op essentiële basisfuncties en efficiënt gebruik. De ICC 100 lite is geschikt voor het tempereren van vloeistoffen tot 100 °C en voor interne circulatie.
Krachtige prestaties en een hoge kwaliteitsstandaard kenmerken de ICC 100 lite, een compacte onderdompelcirculator uit de Lite-serie van IKA, ontworpen voor betrouwbare temperatuurregeling tot 100 °C. Met een verwarmingsvermogen van 2000 W en een totaal opgenomen vermogen van 2100 W (230 V) garandeert dit toestel snelle en nauwkeurige resultaten voor interne circulatietoepassingen. Om de configuratie van uw temperatuurregelingssysteem zo eenvoudig mogelijk te maken, biedt IKA kant-en-klare pakketten met alle benodigde accessoires. Dit pakket bevat: ICC 100 lite compacte onderdompelcirculator, IB 18 eco kunststof bad (maat L) en BL.ICC Bath bridge, groot.
| Iso Code | PCE |
|---|---|
| ISO code | PCE |
| Referentie Fabrikant | 0010013187 |
| eclass | 32010819 |
| leadtime | 10 |
| Merk | Ika |
| UNSPSC code | 41102400 |
| Referentie | A55695 |
| Verwarmingskracht | 2000 W |
| Gewicht | 4.2 kg |
| Verkoopseenheid | 1 Stuk |
| Totale afmeting | 135 x 303 x 180 mm |
| Garantie | 3 jaar |
| Met display | Ja |
Vraag met dit formulier extra info aan, specifiek voor dit product.