Om je persoonlijke prijzen te zien dien je in te loggen of te registreren. Registratie is eenmalig.
IKA ICC 100 Lite Eco 8
Referentie
A55694
Verkoopseenheid
1 Stuk
De compacte dompelcirculatoren van de lite-serie zijn krachtig en kwalitatief hoogwaardig, met de nadruk op essentiële basisfuncties, uitstekende prestaties en efficiënt gebruik. De ICC 100 lite is geschikt voor het tempereren van vloeistoffen tot 100 °C en voor interne circulatie.
De compacte dompelcirculatoren van de lite-serie zijn krachtig en kwalitatief hoogwaardig, met de nadruk op essentiële basisfuncties, uitstekende prestaties en efficiënt gebruik. De ICC 100 lite is geschikt voor het tempereren van vloeistoffen tot 100 °C en voor interne circulatie. Om de configuratie van uw temperatuurregelsysteem zo eenvoudig mogelijk te maken, biedt IKA kant-en-klare pakketten aan met alle benodigde accessoires. Het pakket bevat: ICC 100 lite compacte dompelcirculator, IB 8 eco kunststof bad (maat S) en BS.ICC lite badbrug, klein.
| Iso Code | PCE |
|---|---|
| ISO code | PCE |
| Referentie Fabrikant | 0010013176 |
| eclass | 32010819 |
| leadtime | 10 |
| Merk | Ika |
| UNSPSC code | 41102400 |
| Referentie | A55694 |
| Verwarmingskracht | 2000 W |
| Gewicht | 4.2 kg |
| Verkoopseenheid | 1 Stuk |
| Totale afmeting | 135 x 303 x 180 mm |
| Garantie | 3 jaar |
| Met display | Ja |
Vraag met dit formulier extra info aan, specifiek voor dit product.