Om je persoonlijke prijzen te zien dien je in te loggen of te registreren. Registratie is eenmalig.
IKA ICC Basis Eco 18 C Inline Procesviscosimeter
Referentie
A55715
Verkoopseenheid
1 Stuk
IKA vereenvoudigt de configuratie van uw temperatuurregelingssysteem met kant-en-klare pakketten die alle benodigde accessoires bevatten. Dit pakket omvat de ICC basic compacte onderdompelcirculator, het IB 18 eco kunststof bad (maat L) en alle bijbehorende toebehoren.
IKA vereenvoudigt de configuratie van uw temperatuurregelingssysteem met kant-en-klare pakketten die alle benodigde accessoires bevatten. Dit pakket omvat: ICC basic compacte onderdompelcirculator, IB 18 eco kunststof bad (maat L), CL.ICC grote afdekking, BL.ICC grote brug, PCS.ICC pompverbindingsset en CC2 koelspiraal. De totale afmetingen bedragen 338 x 584 x 349 mm, met een badopening van 245 x 305 mm (max. 286 x 325 mm) en een onderdompeldiepte van 85 mm–125 mm.
| Iso Code | PCE |
|---|---|
| ISO code | PCE |
| Referentie Fabrikant | 0008035800 |
| eclass | 32010819 |
| leadtime | 10 |
| Merk | Ika |
| UNSPSC code | 41102400 |
| Referentie | A55715 |
| Verwarmingskracht | 2000 W |
| Gewicht | 13.84 kg |
| Verkoopseenheid | 1 Stuk |
| Totale afmeting | 145 x 340 x 200 mm |
| Garantie | 3 jaar |
| Met display | Ja |
Vraag met dit formulier extra info aan, specifiek voor dit product.