Om je persoonlijke prijzen te zien dien je in te loggen of te registreren. Registratie is eenmalig.
IKA ICC Basis Pro 20 C Inline Procesviscosimeter
Referentie
A55716
Verkoopseenheid
1 Stuk
IKA vereenvoudigt de configuratie van uw temperatuurregelingssysteem met kant-en-klare pakketten die alle benodigde accessoires bevatten. Dit pakket omvat de ICC basic compacte onderdompelcirculator, het IB 20 pro roestvrijstalen bad (maat L) en alle bijbehorende toebehoren.
IKA vereenvoudigt de configuratie van uw temperatuurregelingssysteem met kant-en-klare pakketten die alle benodigde accessoires bevatten. Dit pakket omvat: ICC basic compacte onderdompelcirculator, IB 20 pro roestvrijstalen bad (maat L), BL.ICC grote brug, CL.ICC grote afdekking, PCS.ICC pompverbindingsset en CC2 koelspiraal. De totale afmetingen bedragen 354 x 641 x 388 mm, met een badopening van 255 x 309 mm (max. 292 x 325 mm) en een onderdompeldiepte van 85 mm–125 mm.
| Iso Code | PCE |
|---|---|
| ISO code | PCE |
| Referentie Fabrikant | 0008036000 |
| eclass | 32010819 |
| leadtime | 10 |
| Merk | Ika |
| UNSPSC code | 41102400 |
| Referentie | A55716 |
| Verwarmingskracht | 2000 W |
| Gewicht | 18.18 kg |
| Verkoopseenheid | 1 Stuk |
| Totale afmeting | 145 x 340 x 200 mm |
| Garantie | 3 jaar |
| Met display | Ja |
Vraag met dit formulier extra info aan, specifiek voor dit product.