Om je persoonlijke prijzen te zien dien je in te loggen of te registreren. Registratie is eenmalig.
IKA ICC Basis Pro 12 Inline Procesviscosimeter
Referentie
A55701
Verkoopseenheid
1 Stuk
IKA maakt de configuratie van uw temperatuurregelingssysteem eenvoudig met kant-en-klare pakketten die alle benodigde accessoires bevatten. Dit pakket omvat de ICC basic compacte onderdompelcirculator, het IB 12 pro roestvrijstalen bad (maat M) en de BL.ICC grote badbrug.
Volledig uitgerust voor directe ingebruikname biedt dit kant-en-klaar pakket van IKA alles wat nodig is voor een betrouwbare temperatuurregeling. De ICC basic compacte onderdompelcirculator dekt een temperatuurbereik van kamertemperatuur +10K (bij 1000 rpm) tot 150 °C en beschikt over instelbare capaciteit, met een verwarmingsvermogen van 2000 W en een totaalvermogen van 2100 W (230 V). Het pakket bevat tevens het IB 12 pro roestvrijstalen bad (maat M) en de BL.ICC grote badbrug; de totale afmetingen bedragen 354 x 461 x 388 mm, de badopening 255 x 127 mm (max. 292 x 147 mm) en de indompeldiepte ligt tussen 85 mm en 125 mm.
| Iso Code | PCE |
|---|---|
| ISO code | PCE |
| Referentie Fabrikant | 0010000414 |
| eclass | 32010819 |
| leadtime | 10 |
| Merk | Ika |
| UNSPSC code | 41102400 |
| Referentie | A55701 |
| Verwarmingskracht | 2000 W |
| Gewicht | 15.09 kg |
| Verkoopseenheid | 1 Stuk |
| Totale afmeting | 145 x 340 x 200 mm |
| Garantie | 3 jaar |
| Met display | Ja |
Vraag met dit formulier extra info aan, specifiek voor dit product.