Om je persoonlijke prijzen te zien dien je in te loggen of te registreren. Registratie is eenmalig.
IKA ICC Basis Pro 9 Inline Procesviscosimeter
Referentie
A55700
Verkoopseenheid
1 Stuk
IKA maakt de configuratie van uw temperatuurregelingssysteem eenvoudig met kant-en-klare pakketten die alle benodigde accessoires bevatten. Dit pakket omvat de ICC basic compacte onderdompelcirculator, het IB 9 pro roestvrijstalen bad (maat S) en de BS.ICC kleine badbrug.
Volledig uitgerust voor directe ingebruikname biedt dit kant-en-klaar pakket van IKA alles wat nodig is voor een betrouwbare temperatuurregeling. De ICC basic compacte onderdompelcirculator dekt een temperatuurbereik van kamertemperatuur +10K (bij 1000 rpm) tot 150 °C en beschikt over instelbare capaciteit, met een verwarmingsvermogen van 2000 W en een totaalvermogen van 2100 W (230 V). Het pakket bevat tevens het IB 9 pro roestvrijstalen bad (maat S) en de BS.ICC kleine badbrug; de totale afmetingen bedragen 374 x 377 x 388 mm, de badopening 195 x 100 mm (max. 230 x 121 mm) en de indompeldiepte ligt tussen 85 mm en 125 mm.
| Iso Code | PCE |
|---|---|
| ISO code | PCE |
| Referentie Fabrikant | 0008035100 |
| eclass | 32010819 |
| leadtime | 10 |
| Merk | Ika |
| UNSPSC code | 41102400 |
| Referentie | A55700 |
| Verwarmingskracht | 2000 W |
| Gewicht | 14 kg |
| Verkoopseenheid | 1 Stuk |
| Totale afmeting | 145 x 340 x 200 mm |
| Garantie | 3 jaar |
| Met display | Ja |
Vraag met dit formulier extra info aan, specifiek voor dit product.