Om je persoonlijke prijzen te zien dien je in te loggen of te registreren. Registratie is eenmalig.
IKA ICC Control Pro 12 C Inline Procesviscosimeter
Referentie
A55720
Verkoopseenheid
1 Stuk
Dit gebruiksklare pakket van IKA biedt een volledige temperatuurregelopstelling met de ICC control compact onderdompelcirculateur en het IB 12 pro roestvrijstalen bad. Alle benodigde accessoires zijn inbegrepen voor directe ingebruikname.
Met dit kant-en-klare pakket vereenvoudigt IKA de configuratie van uw temperatuurregelingssysteem aanzienlijk. Het pakket bevat de ICC control compact onderdompelcirculateur, het IB 12 pro roestvrijstalen bad (formaat M), de BL.ICC grote brug, de CM.ICC middelgrote deksel, de PCS.ICC pompverbindingsset, de CC2 koelspiraal en de PT 100.30 temperatuursensor. De totale afmetingen bedragen 354 x 461 x 388 mm, met een badopening van 255 x 127 mm (max. 292 x 147 mm) en een onderdompelingsdiepte van 85 mm tot 125 mm. Alle maten voor de badopening zijn gemeten tot de instelpaat onderaan het bad.
| Iso Code | PCE |
|---|---|
| ISO code | PCE |
| Referentie Fabrikant | 0010000417 |
| eclass | 32010819 |
| leadtime | 10 |
| Merk | Ika |
| UNSPSC code | 41102400 |
| Referentie | A55720 |
| Verwarmingskracht | 2000 W |
| Gewicht | 16.6 kg |
| Verkoopseenheid | 1 Stuk |
| Totale afmeting | 145 x 340 x 200 mm |
| Garantie | 3 jaar |
| Met display | Ja |
Vraag met dit formulier extra info aan, specifiek voor dit product.