Om je persoonlijke prijzen te zien dien je in te loggen of te registreren. Registratie is eenmalig.
IKA Ministar 80 Digital
Referentie
A55280
Verkoopseenheid
1 Stuk
De ruimtebesparende toppresteerders uit de IKA MICROSTAR- en MINISTAR-serie zijn uitgebreid met nieuwe modellen. Deze nieuwe, gebruiksvriendelijke roerders overtuigen met perfecte basisfunctionaliteiten en een compact ontwerp.
Dankzij het compacte ontwerp en de focus op de meest essentiële functies zijn de nieuwe IKA MICROSTAR- en MINISTAR-roerders betrouwbare laboratoriumbegeleiders voor dagelijks gebruik. Ze combineren hoge prestaties met bijzondere kwaliteit en nemen minimale ruimte in, terwijl ze worden geleverd met een levenslange garantie. Het toerental is continu instelbaar tussen 0/50 en 500 rpm, geschikt voor een breed scala aan roertoepassingen. Het digitale display geeft alle relevante procesparameters duidelijk weer voor optimale procesbewaking. Zo vormen deze roerders een ideale keuze voor laboratoria die op zoek zijn naar compacte, betrouwbare en efficiënte oplossingen.
| Iso Code | PCE |
|---|---|
| Referentie Fabrikant | 0025004887 |
| UNSPSC code | 41102423 |
| ISO code | PCE |
| eclass | 32012800 |
| leadtime | 10 |
| Merk | Ika |
| Snelheid/Frequentie | 0/50 - 500 rpm |
| Verkoopseenheid | 1 Stuk |
| Timer | Nee |
| Totale afmeting | 70 x 193 x 147 mm |
| Met display | Ja |
| Garantie | 3 jaar |
| Referentie | A55280 |
| Gewicht | 1.72 kg |
| Met verwarmfunctie | Nee |
| Verwarmingskracht | 69 W |
Vraag met dit formulier extra info aan, specifiek voor dit product.