Om je persoonlijke prijzen te zien dien je in te loggen of te registreren. Registratie is eenmalig.
IKA MIXSTER SET 1
Referentie
A55161
Verkoopseenheid
1 Stuk
De IKA MIXSTER SET 1 is een universeel en compact meng- en roelapparaat met magnetische aandrijving, inclusief één aandrijfeenheid. Krachtig mengen tot 5 liter bij een maximumsnelheid van 3.000 rpm.
De IKA MIXSTER SET 1 combineert een universeel, compact ontwerp met een krachtige magnetische aandrijving en omvat één aandrijfeenheid. In de standaarduitvoering fungeert het apparaat als een krachtige éénpositie magnetische roerder die mengen tot 5 liter mogelijk maakt bij een maximumsnelheid van 3.000 rpm en een viscositeit tot 500 mPas. De indrukwekkende roerprestaties leiden tot sterke wervelende effecten en uitstekende mengresultaten in zeer korte tijd. Het snelheidsbereik van 100 tot 3.000 rpm en het vermogen van 10 W maken het apparaat geschikt voor een breed scala aan laboratoriumtoepassingen.
| Iso Code | PCE |
|---|---|
| Referentie Fabrikant | 0020027010 |
| UNSPSC code | 41102423 |
| ISO code | PCE |
| eclass | 32012800 |
| leadtime | 10 |
| Merk | Ika |
| Snelheid/Frequentie | 100 - 3000 rpm |
| Verkoopseenheid | 1 Stuk |
| Totale afmeting | 135 x 24 x 135 mm |
| Met display | Ja |
| Garantie | 3 jaar |
| Referentie | A55161 |
| Gewicht | 0.6 kg |
| Met verwarmfunctie | Nee |
| Verwarmingskracht | 10 W |
Vraag met dit formulier extra info aan, specifiek voor dit product.