Om je persoonlijke prijzen te zien dien je in te loggen of te registreren. Registratie is eenmalig.
IKA RC 2 Green Control
Referentie
A55742
Verkoopseenheid
1 Stuk
Krachtige, compacte en energiezuinige circulatiekoeler voor koelapplicaties tot -30 °C. De vraaggestuurde, toerengeregelde compressor met natuurlijk koudemiddel bereikt een koelvermogen van 800 W bij minimaal energieverbruik.
De RC 2 green control is een krachtige, compacte circulatiekoeler die een koelvermogen van 800 W combineert met een bijzonder energiezuinig ontwerp voor koelapplicaties tot -30 °C. De vraaggestuurde, toerengeregelde compressor werkt op een natuurlijk koudemiddel en levert maximale koelprestaties bij een minimaal energieverbruik. De toerengeregelde PEEK-pomp maakt een continue, traploos instelbare aanpassing van de maximale druk en de doorstroming mogelijk. Het toestel beschikt tevens over een externe temperatuurregelinterface voor naadloze integratie in bestaande laboratoriumopstellingen.
| Iso Code | PCE |
|---|---|
| ISO code | PCE |
| Referentie Fabrikant | 0025006638 |
| eclass | 32010819 |
| leadtime | 10 |
| Merk | Ika |
| UNSPSC code | 41102400 |
| Referentie | A55742 |
| Verwarmingskracht | 350 W |
| Gewicht | 26.5 kg |
| Verkoopseenheid | 1 Stuk |
| Totale afmeting | 220 x 475 x 525 mm |
| Garantie | 3 jaar |
| Met display | Ja |
Vraag met dit formulier extra info aan, specifiek voor dit product.