Om je persoonlijke prijzen te zien dien je in te loggen of te registreren. Registratie is eenmalig.
IKA Tube Molen 100 Control
Referentie
A55513
Verkoopseenheid
1 Stuk
De wereldwijd eerste gepatenteerde Tube Mill 100 control is een batchmolen met wegwerpmaalkamers, waarmee het risico op kruisbesmetting en de inspanning van het reinigen volledig worden geëlimineerd.
De wereldwijd eerste gepatenteerde Tube Mill 100 control is een batchmolen met wegwerpmaalkamers die het risico op kruisbesmetting en de inspanning van het reinigen volledig elimineert. Het toestel is geschikt voor grotere maalkamers met een maximaal volume van 100 ml (MT 100). De maalkamer en het deksel zijn vervaardigd uit transparant materiaal, zodat het maalproces op elk moment kan worden gevolgd.
| Iso Code | PCE |
|---|---|
| UNSPSC code | 41103800 |
| Merk | Ika |
| Referentie Fabrikant | 0020007144 |
| ISO code | PCE |
| eclass | 32010000 |
| leadtime | 10 |
| Garantie | 3 jaar |
| Snelheid/Frequentie | 5000 - 25000 rpm |
| Referentie | A55513 |
| Gewicht | 2.8 kg |
| Totale afmeting | 180 x 212 x 300 mm |
| Verkoopseenheid | 1 Stuk |
Vraag met dit formulier extra info aan, specifiek voor dit product.