Om je persoonlijke prijzen te zien dien je in te loggen of te registreren. Registratie is eenmalig.
IKA Tube Molen Con. Agriculture Pakket
Referentie
A55514
Verkoopseenheid
1 Stuk
Malen van zaden en granen zonder risico op kruisbesmetting: de agrarische sector en overheidsinstanties voor gezondheid en voedselregulering stellen hoge eisen aan snelle en nauwkeurige analyse van zaden, granen en voedingsmiddelen. Laboratoria in deze sectoren staan voor de uitdaging om zaden en granen efficiënt te malen zonder risico op kruisbesmetting tijdens het maalproces of bij de overdracht van monstermateriaal naar opslagcontainers.
Malen van zaden en granen zonder risico op kruisbesmetting: de agrarische sector en overheidsinstanties voor gezondheid en voedselregulering stellen hoge eisen aan snelle en nauwkeurige analyse van zaden, granen en voedingsmiddelen. Laboratoria in deze sectoren staan voor de uitdaging om zaden en granen efficiënt te malen zonder risico op kruisbesmetting tijdens het maalproces of bij de overdracht van monstermateriaal naar opslagcontainers. Bovendien is het met de meeste laboratoriumtafelmolens moeilijk om zeer kleine hoeveelheden monster betrouwbaar te malen. Het Tube Mill control Agriculture Solution pakket — bestaande uit de Tube Mill control batchmolen en gepatenteerde wegwerp-plastieke kamers met een inhoud van 40 ml — werd speciaal door IKA-productexperts samengesteld om aan deze uitdagingen tegemoet te komen.
| Iso Code | PCE |
|---|---|
| UNSPSC code | 41103800 |
| Merk | Ika |
| Referentie Fabrikant | 0010013298 |
| ISO code | PCE |
| eclass | 32010000 |
| leadtime | 10 |
| Garantie | 3 jaar |
| Snelheid/Frequentie | 5000 - 25000 rpm |
| Referentie | A55514 |
| Gewicht | 2.7 kg |
| Totale afmeting | 180 x 170 x 300 mm |
| Verkoopseenheid | 1 Stuk |
Vraag met dit formulier extra info aan, specifiek voor dit product.