Om je persoonlijke prijzen te zien dien je in te loggen of te registreren. Registratie is eenmalig.
IKA ICC Basis IB R RO 15 Eco Inline Procesviscosimeter
Referentie
A55722
Verkoopseenheid
1 Stuk
Dit gebruiksklare pakket van IKA combineert temperatuurregeling en magnetisch roeren in één systeem, met 15 roerposities voor glazen bekerglazen tot 250 ml. Het circulatiebad biedt een maximale temperatuur van 80 °C en is ideaal voor routinematige verwarmingstoepassingen.
Dit kant-en-klare pakket van IKA vereenvoudigt de configuratie van uw temperatuurregelingssysteem en bevat alle benodigde accessoires. Het circulatiebad biedt 15 roerposities voor glazen bekerglazen tot 250 ml en is geschikt voor uiteenlopende laboratoriumtoepassingen. Het pakket omvat de ICC basic onderdompelcirculateur, het IB R RO 15 eco kunststof bad, de RO 15 magnetische roerder en de BL.ICC grote brug. De maximale temperatuur bedraagt 80 °C bij gebruik van het kunststof bad (uitsluitend water), met een onderdompelingsdiepte van 35 mm tot 75 mm. De technische gegevens hebben betrekking op het temperatuurregelingsinstrument dat in het pakket is inbegrepen.
| Iso Code | PCE |
|---|---|
| ISO code | PCE |
| Referentie Fabrikant | 0010002471 |
| eclass | 32010819 |
| leadtime | 10 |
| Merk | Ika |
| UNSPSC code | 41102400 |
| Referentie | A55722 |
| Verwarmingskracht | 2000 W |
| Gewicht | 22.23 kg |
| Verkoopseenheid | 1 Stuk |
| Totale afmeting | 145 x 340 x 200 mm |
| Garantie | 3 jaar |
| Met display | Ja |
Vraag met dit formulier extra info aan, specifiek voor dit product.