Om je persoonlijke prijzen te zien dien je in te loggen of te registreren. Registratie is eenmalig.
IKA ICC Control IB R RO 15 Eco Inline Procesviscosimeter
Referentie
A55723
Verkoopseenheid
1 Stuk
Dit gebruiksklare pakket van IKA integreert temperatuurregeling en magnetisch roeren, met 15 roerposities voor glazen bekerglazen tot 250 ml. Het kunststof circulatiebad (eco-serie) biedt een badopening van 317 x 492 mm en is geschikt voor gebruik met water tot 80 °C.
Met dit kant-en-klare pakket maakt IKA de configuratie van uw temperatuurregelingssysteem eenvoudig en volledig. Het circulatiebad beschikt over 15 roerposities voor glazen bekerglazen tot 250 ml, wat het geschikt maakt voor een breed scala aan laboratoriumtoepassingen. Het pakket omvat de ICC control compact onderdompelcirculateur, het IB R RO 15 eco kunststof bad (formaat L), de RO 15 magnetische roerder en de BL.ICC grote brug. De badopening bedraagt 317 x 492 mm, de onderdompelingsdiepte 35 mm tot 75 mm, en de maximale temperatuur in het kunststof bad (eco-serie) is 80 °C (uitsluitend water). De technische gegevens hebben betrekking op het temperatuurregelingsinstrument dat in het pakket is inbegrepen.
| Iso Code | PCE |
|---|---|
| ISO code | PCE |
| Referentie Fabrikant | 0010002474 |
| eclass | 32010819 |
| leadtime | 10 |
| Merk | Ika |
| UNSPSC code | 41102400 |
| Referentie | A55723 |
| Verwarmingskracht | 2000 W |
| Gewicht | 22.29 kg |
| Verkoopseenheid | 1 Stuk |
| Totale afmeting | 145 x 340 x 200 mm |
| Garantie | 3 jaar |
| Met display | Ja |
Vraag met dit formulier extra info aan, specifiek voor dit product.