Om je persoonlijke prijzen te zien dien je in te loggen of te registreren. Registratie is eenmalig.
IKA INC 125 FS Digitaal SP25 Incubatieschudder
Referentie
A55873
Verkoopseenheid
1 Stuk
De INC 125 FS digital is de eerste incubatieschudder met een gepatenteerd afneembaar schudplatform. Zonder het platform is het toestel te gebruiken als gewone incubator.
De IKA INC 125 FS Digital SP25 is de eerste incubatieschudder met een gepatenteerd, afneembaar schudplatform — waardoor het toestel ook als gewone incubator kan worden ingezet wanneer het platform niet gemonteerd is. De grote binnenkamer van 125 liter biedt ruimte voor maximaal 6 roosterschappen (zonder schudplatform) en is daarmee uitermate geschikt voor grootschalige toepassingen. Dankzij de uitstekende temperatuurstabiliteit en de gelijkmatige schudbeweging — die de zuurstoftoevoer bevordert — is dit toestel de ideale keuze voor celkweek en andere microbiologische toepassingen. De schudder werkt met een amplitude van 25 mm en een toerental van 10 tot 300 rpm, bij temperaturen van kamertemperatuur +8 tot 80 °C.
| Iso Code | PCE |
|---|---|
| Merk | Ika |
| UNSPSC code | 41102400 |
| ISO code | PCE |
| eclass | 32010819 |
| leadtime | 10 |
| Referentie Fabrikant | 0020117230 |
| Met display | Ja |
| Garantie | 3 jaar |
| Gewicht | 70 kg |
| Referentie | A55873 |
| Verkoopseenheid | 1 Stuk |
| Totale afmeting | 700 x 720 x 635 mm |
| Snelheid/Frequentie | 10 - 300 rpm |
| Verwarmingskracht | 750 W |
| Temperatuur | room temp. +8 - 80 °C |
Vraag met dit formulier extra info aan, specifiek voor dit product.