Om je persoonlijke prijzen te zien dien je in te loggen of te registreren. Registratie is eenmalig.
IKA Oven 125 Basis - Dry
Referentie
A55874
Verkoopseenheid
1 Stuk
Universele droogoven voor tempereren, drogen, verouderen en verhitten in het laboratorium. De IKA Oven 125 basic dry is geschikt voor toepassingen in de industrie, het onderwijs, onderzoek, kwaliteitscontrole en de wetenschap.
De IKA Oven 125 Basic - Dry is een veelzijdige laboratoriumoven die geschikt is voor tempereren, drogen, verouderingstests en verhittingstoepassingen in uiteenlopende sectoren, waaronder industrie, onderwijs, onderzoek en kwaliteitscontrole. Snelle opwarmtijden en een nauwkeurige temperatuurregeling — tot 250 °C met een verwarmingsvermogen van 2400 W — garanderen reproduceerbare testresultaten. Een speciaal geurloze isolatie zorgt bovendien voor lagere bedrijfskosten en een aangenamer werkomgeving. Het toestel werkt op een spanning van 220–240 V en heeft een totaal vermogen van 2450 W.
| Iso Code | PCE |
|---|---|
| Merk | Ika |
| UNSPSC code | 41102400 |
| ISO code | PCE |
| eclass | 32010819 |
| leadtime | 10 |
| Referentie Fabrikant | 0020003215 |
| Met display | Ja |
| Garantie | 3 jaar |
| Gewicht | 74 kg |
| Referentie | A55874 |
| Verkoopseenheid | 1 Stuk |
| Totale afmeting | 700 x 825 x 650 mm |
| Timer | Ja |
| Verwarmingskracht | 2400 W |
| Temperatuur | room temp. +5 - 250 °C |
Vraag met dit formulier extra info aan, specifiek voor dit product.