Om je persoonlijke prijzen te zien dien je in te loggen of te registreren. Registratie is eenmalig.
IKA Oven 125 Control - Dry Glass
Referentie
A55877
Verkoopseenheid
1 Stuk
De modellen uit de IKA Oven 125 dry-serie zijn krachtige droogkasten met glazen deur voor temperatuurregeling, drogen, verouderen en verhitten. Snelle opwarming en nauwkeurige temperatuurregeling garanderen reproduceerbare resultaten in industrie, onderwijs, onderzoek, kwaliteitscontrole en wetenschap.
De IKA Oven 125 Control - Dry Glass is een krachtige droogkast met glazen deur uit de Oven 125 dry-serie, ontworpen voor temperatuurregeling, drogen, verouderen en verhittingstaken in veeleisende laboratoriumomgevingen. De glazen deur maakt visuele controle van de inhoud mogelijk zonder de oven te hoeven openen, wat de procesbewaking en bedrijfsveiligheid ten goede komt. De hoogwaardige isolatie zorgt voor een uitzonderlijk groot binnenvolume van 125 liter ten opzichte van de buitenafmetingen, uitstekende temperatuuruniformiteit en verminderde geuremissies. Met een nauwkeurige temperatuurregeling tot 300 °C en een verwarmingsvermogen van 2400 W worden reproduceerbare resultaten gegarandeerd.
| Iso Code | PCE |
|---|---|
| Merk | Ika |
| UNSPSC code | 41102400 |
| ISO code | PCE |
| eclass | 32010819 |
| leadtime | 10 |
| Referentie Fabrikant | 0020003996 |
| Met display | Ja |
| Garantie | 3 jaar |
| Gewicht | 89 kg |
| Referentie | A55877 |
| Verkoopseenheid | 1 Stuk |
| Totale afmeting | 700 x 825 x 650 mm |
| Timer | Ja |
| Verwarmingskracht | 2400 W |
| Temperatuur | room temp. +5 - 300 °C |
Vraag met dit formulier extra info aan, specifiek voor dit product.