Om je persoonlijke prijzen te zien dien je in te loggen of te registreren. Registratie is eenmalig.
IKA Oven 125 Basis - Dry Glass
Referentie
A55875
Verkoopseenheid
1 Stuk
Universele droogoven met glazen deur voor tempereren, drogen, verouderen en verhitten in het laboratorium. De IKA Oven 125 basic dry is geschikt voor toepassingen in de industrie, het onderwijs, onderzoek, kwaliteitscontrole en de wetenschap.
De IKA Oven 125 Basic - Dry Glass is een veelzijdige laboratoriumoven met glazen deur, geschikt voor tempereren, drogen, verouderingstests en verhittingstoepassingen in sectoren zoals industrie, onderwijs, onderzoek en kwaliteitscontrole. De glazen deur biedt zicht op de inhoud van de oven zonder dat deze hoeft te worden geopend, wat bijdraagt aan procescontrole en veiligheid. Snelle opwarmtijden en een nauwkeurige temperatuurregeling tot 250 °C met een verwarmingsvermogen van 2400 W garanderen reproduceerbare testresultaten. De speciale geurloze isolatie draagt bij aan lagere bedrijfskosten en een aangenamere werkomgeving.
| Iso Code | PCE |
|---|---|
| Merk | Ika |
| UNSPSC code | 41102400 |
| ISO code | PCE |
| eclass | 32010819 |
| leadtime | 10 |
| Referentie Fabrikant | 0020003956 |
| Met display | Ja |
| Garantie | 3 jaar |
| Gewicht | 81 kg |
| Referentie | A55875 |
| Verkoopseenheid | 1 Stuk |
| Totale afmeting | 700 x 825 x 650 mm |
| Timer | Ja |
| Verwarmingskracht | 2400 W |
| Temperatuur | room temp. +5 - 250 °C |
Vraag met dit formulier extra info aan, specifiek voor dit product.